Zľavy dňa každý deň pre vás náhodne vyberáme 60 titulov

Vaše zľavy dnes!

Lyoness nákupné spoločenstvo

Elektronický obchod KNIHA je partnerom zľavového systému Lyoness. Lyoness je nákupné spoločenstvo, ktoré združuje niekoľko tisíc obchodných spoločností z každej oblasti (od benzínových púmp až po potravinové reťazce), v ktorých keď nakupujete, získavate zľavu - peniaze späť na Váš Lyoness účet a naviac aj nákupné body, ktoré môžete zamieňať za tovar alebo služby u Lyoness partnerov. Aby ste mohli získavať výhody klubu Lyoness, zadajte Vaše Lyoness číslo v profile svojho osobného konta na 'kniha.sk' po prihlásení.

Viac o klube Lyoness sa dozviete TU.Nemáte ešte Lyoness číslo? Staňte sa našim Lyoness zákazníkom a získajte ešte viac!

Ak nemáte ešte svoje Lyoness číslo a chcete sa stať členom nákupného spoločenstva Lyoness a získať výhody z nakupovania na 'kniha.sk', my Vás registrujeme. Budete nielen automaticky získavať zľavy z každého Vášho nákupu na Váš lyoness účet, ale trvalo Vám odpustíme poštovné z každého nákupu nad 7 eur.

a) vytvorte si konto v eshope registráciou TU
b) a po prihlásení zadajte registračný email pre Lyoness v časti MÔJ PROFILalebo

a) zatelefonujte na č. 0903 428 208, resp. kontaktujte nás emailom na kniha@kniha.sk

Ako sa stať členom KNIHA Lyoness?

Vyplňte pole "EMAIL PRE LYONESS" v profile svojho osobného konta na 'kniha.sk' po prihlásení (email pre Lyoness môže byť rovnaký ako registračný email pre Vaše KNIHA konto) a BEZPLATNE Vás zaregistrujeme do partnerského európskeho zľavového systému Lyoness. Registráciou v zľavovom systéme Lyoness sa k ničomu nezaväzujete, je bez akýchkoľvek poplatkov a svoj súhlas s registráciou môžete kedykoľvek vziať späť.