Zľavy dňa každý deň pre vás náhodne vyberáme 60 titulov

  • GRILOVANIE

GRILOVANIE

KOLEKTIV

zľava

Cestoviny

Cestoviny sú chutné, len málokto im odolá. Pripravujú sa v najrozličnejších variáciách. V tejto knihe nájdu milovníci cestovín ďalšie lákavé kreácie: pikatné šaláty, cestoviny s jemnou omáčkou alebo rafinovane plnené a zapekané. Klasické kombinácie aj novinky na všedný deň a sviatok. Vynikajúce fotografie jedál a podrobné návody sú zárukou, že pri príprave jedál ani začiatočník nič nepokazí.

Šaláty

Ľahká, chrumkavá a zdravá – kuchyňa šalátov prekvapuje vynikajúcimi vitamínovými bombami. Či už ako predjedlo, príloha k hlavnému jedlu, ako hlavné jedlo kombinované s mäsom či rybou alebo ako šťavnaté sladké zakončenie menu, šaláty sa hodia vždy, lebo nás osviežia a možno ich rýchlo vykúzliť. A najdôležitejšie je, že sotva existuje surovina, ktorá by sa na ich prípravu nedala použiť! Vyskúšajte si množstvo nápaditých receptov na rozmanité šaláty – od medzinárodných klasických až po ľahké trendové recepty, s brilantnými fotografiami a podrobnými návodmi. Povinné čítanie nielen pre fanúšikov šalátov, ale aj pre všetkých, ktorí sa chcú zdravo stravovať.

Grilovanie

Let´s BBQ! Iba tieto dve slová potrebujú Američania na to, aby niekoho pozvali na veselú grilovaciu párty. Pritom grilovanie nie je iba spoločenská udalosť. Je to i dobrodružstvo spojené so založením ohňa, príprava čo najlepšej pahreby, a tak je barbecue pod holým nebom aj kulinárskym zážitkom. Na grile sa totiž nemusia opekať iba klobásky a steaky, ale môžu to byť aj marinované ryby, chrumkavá zelenina a šťavnaté ovocie - pre každého niečo. A nesmieme zabudnúť ani na chutné šaláty, pikantné omáčky a vynikajúce dipy, na ktorých si môžete pochutnávať do sýtosti.

Vydavateľ: IKAR, a.s.
Žáner: Varenie, nápoje, diéty
Počet strán: 96
Šírka / výška (mm): 172 / 228
Váha (g): 218
Viazanie: paperback
ISBN: 9788055118352

ďalšie diela autora:

  • BARBECUE.
  • 1 - 2 - 3 GRILUJEME
  • GRILOVANIE
  • GRILOVACKA MAJSTROV.
Zakázníci, ktorí si kúpili tento tovar, si kúpili tiež